// End --> Apartmány | Apartmány Babský Ranč

Apartmány

Apartmán číslo 1/Tetřevský- 55,05 m2

Apartmán s výhledem směrem na Kvildu je situován v přízemí a má obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rozkládací sedačkou, taburetem, jídelním a konferenčním stolkem. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán má 2 ložnice se třemi a jednou postelí. Apartmán je vhodný pro 4-6 osob.

Apartmán číslo 2/Čertovský- 40,90 m2

Apartmán s výhledem na Černou horu je situován v přízemí a má obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rozkládací sedačkou, taburetem, jídelním a konferenčním stolkem. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán má 1 ložnici se 2 postelemi. Apartmán je vhodný pro 2-4 osoby.

Apartmán číslo 3/Filipohuťský 58,30 m2

Apartmán s výhledem směrem na Černou horu je situován v přízemí a má samostatnou kuchyni s kuchyňskou linkou vybavenou lednicí, mikrovlnou troubou a jídelním stolem pro 6 osob. Obývací společný prostor je vybaven rozkládací sedačkou, taburetem, konferenčním stolkem a jedním lůžkem. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán má 1 ložnici se 3 postelemi. Apartmán je vhodný pro 4-6 osob.

Apartmán číslo 4/Modravský 44,20 m2

Apartmán s výhledem na Modravu je situován v přízemí a má obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou  , rozkládací sedačkou, taburetem jídelním a konferenčním stolkem. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán má 1 ložnici se 3 postelemi. Apartmán je vhodný pro 3-5 osob.

Apartmán číslo 5/Kvildský- 58,30 m2

Apartmán s výhledem směrem na Kvildu je situován v I NP a má obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rozkládací sedačkou, taburetem, jídelním a konferenčním stolkem. Po dřevěném schodišti je přístup do mezaninu, kde je sedačka s dvěma postelemi. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán má 1 ložnici se 3 postelemi, mezanin se dvěma postelemi. Apartmán je vhodný pro 5-7 osob.

Apartmán číslo 6/Lovčí- 57,30 m2

 

Apartmán s nezapomenutelným výhledem na Lovčí skálu je situován v I NP a má obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou , rozkládací sedačkou, taburetem, jídelním a konferenčním stolkem. Po dřevěném schodišti je přístup do mezaninu, kde je sedačka a dvě postele. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán je vhodný pro 2-4 osoby.

Apartmán číslo 7/Jelení- 49,90 m2

Apartmán s výhledem z mezaninu na Modravu je situován v I NP a má obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou , rozkládací sedačkou, taburetem, jídelním a konferenčním stolkem. Po dřevěném schodišti je přístup do mezaninu, kde je sedačka a tři postele. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán je vhodný pro 2-4 osob.

Apartmán číslo 8/Černohorský- 60,25 m2

Apartmán s výhledem na Lovčí skálu a Černou horu je situován v I NP a má obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou , rozkládací sedačkou, taburetem, jídelním a konferenčním stolkem. Apartmán má 1 ložnici se 3 postelemi. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán je vhodný pro 3-5 osob.

Apartmán číslo 9/Roklanský- 54,10 m2

Apartmán s výhledem na Lovčí skálu, Černou horu i Modravu je situován v I NP a má obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rozkládací sedačkou, taburetem, jídelním a konferenčním stolkem. Apartmán má 1 ložnici se 3 postelemi. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmán je vhodný pro 3-5 osob.

 • Filipova huť
  24.11.2017, 19.39
   

  JZ
  7°C
  3 m/s
  Odpovídá teplotě: 5°C
  Aktuální tlak: 1020 mb
  Vlhkost: 63%
  Nárazový vítr: 3 m/s
  UV-Index: 0
  Východ slunce: 7.29
  Západ slunce: 16.16